Drabužių nebus per daug?

Neturiu kuo apsirengti, drabužių niekada nebus per daug – tokios frazės gana populiarios kalbant apie aprangą. Bet ar tikrai? Drabužiai mergaitėms ir berniukams, moterims ir vyrams parduotuvėse siūlomi ir siūlomi, perkami ir perkami… O ar visuomet geriau turėti daugiau? Gausu elektroninių parduotuvių, kur nuo asortmento akys raibta.  Tačiau daug mieliu užeiti į elektroninę parduotuvę, kurioje pasiūla ne dešimtimis tūkstančių, bet produktų kokybė garantuota. Pasaulisdelne.lt būtent tokia ir yra.

Reikia pabrėžti, kad drabužiai mergaitėms ir berniukams – ne ta prekė, kur svarbiausia gausa. Aišku, nepakanka poros rūbų, bet perkant visuomet svarbu apgalvoti, kas būtina, kas praverstų, o ką verčiau įsigyti kitą kartą. Kodėl negalima apsipirkti pernelyg gausiai? Priežastis labai paprasta – vaikai drabužius išauga. O jei pripirksite daug ir gerokai per didelių („ant išaugimo“), tai sūnui ar dukrai bus nepatogu.

Suaugusiųjų drabužiai… Čia irgi ne visada tikslinga prigrūsti pilnus maišus. Ypač jei vaikomasi mados… Nes nespėjama visų ir apsirengti, o jau išeina iš mados, nebeatitinka naujausių tendencijų… Vis dėlto paprastai elgiamasi protingiau – jei koks nors drabužis jau nedemonstruojamas podiumuose, jo išmesti neskubama.

Renkantis rūbus svarbu sezoniškumas. Jei dabar rugsėjis ir tempiate iš parduotuvės maišus su vasariniais drabužiais, neaišku, ar tai pats tikslingiausias sprendimas. Gal vertėjo pagalvoti apie šaltesnį metų laiką? Kas žino, gal kitą vasarą norėsis visai kitokios aprangos, ne tų rūbų, kuriuos ką tik įsigijote…

Yra skirtumų, kai perkami drabužiai mergaitėms ir kai ieškoma berniukiškų drabužių. Bet ne mažiau skirtumų esama ir dairantis vienokio ar kitokio stiliaus aprangos. Pavyzdžiui, vienokie kriterijai taikomi kostiumui, kitokie – bėgimo bateliams. Vienokia suma išleidžiama kojinėms, kitokia suma – paltui. O ir to paties tipo drabužiai nėra tapatūs. Pavyzdys – kostiumai. Vieni juodi, kiti pilki, treti mėlyni, dar būna rudų, raudonų, žalių, baltų… Vienspalviai, languoti, dryžuoti… Taip sakant, nėra progos, kuriai nebūtų tinkamo drabužio. Bet ar tai reiškia, kad reikia pripildyti ištisas spintas?..

Frazė, jog drabužių nebus per daug, kai kada skamba visai logiška. Tačiau daugeliu atvejų ji atrodo „perspausta“. Prisiminus posakį „gero po truputį“, norisi pirkti apgalvotai ir nesiorientuoti į kiekybę. O ir šiaip apsilankymo parduotuvėje rezultatas – nebūtinai pilni maišai. Paprasčiausiai ne kaskart randama patinkančių prekių. O pirkti nepatinkantį drabužį – kiek keistoka, tiesa?

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *